День освітянина у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна»

У підготовці до відзначення професійного свята – Дня працівників освіти студенти та викладачі нашого закладу об’єдналися у спільній ідеї, в основу якої було покладено думку видатного педагога минулого Володимира Бєлінського: «Учень ніколи не перевершить учителя, якщо бачить у ньому зразок, а не суперника». Тому вперше свято пройшло у формі конкурсної програми, в якій студенти змагалися у творчих та інтелектуальних батлах за звання «Кращий із кращих» із викладачами.

На початку зі святом усіх присутніх привітала директор інституту, кандидат педагогічних наук, професор кафедри менеджменту, Заслужений працівник освіти України Раїса Петрівна Вдовиченко. А потім розпочалося дійство, яке захопило і вразило усіх присутніх неординарністю, змістовністю, творчим підходом.

У номінації «Художнє слово» розчулили глядачів своїм виступом проректор з формування контингенту, доцент кафедри соціально-політичних наук Галина Іванівна Міряха та студентка спеціальності «Психологія», голова студентського парламенту інституту Дудник Ірина. Вони разом, але кожен у своєму образі, прочитали поезію Галини Гордасевич «А жінка в світ приходить для любові».

Віри і сил, щастя усім побажали піснею «Квітка-душа» у вокальному суперництві помічник проректора з виховної роботи Попач Олена Леонідівна та студентка спеціальності «Комерційна освіта» Левченко Владлена.

Почуття гумору, вміння перевтілюватися у комічні образи продемонстрували старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Василевич Андрій Валерійович і студентка спеціальності «Правознавство» Джулікян Аліна у номінації «Гумористичні мініатюри, акторська майстерність».

Шквал позитиву та драйву передали аудиторії у хореографічному батлі під музику запального рок-ен-ролу Демоненко Олеся, студентка спеціальності «Фізична реабілітація», Севостьянова Любов, студентка спеціальності «Правознавство», Олійник Олег Олександрович, завідувач кафедри правознавства, кандидат юридичних наук та Лисяк Ольга Олександрівна, керівник хореографічного гуртка інституту. Цей виступ отримав найгучніші оплески від глядачів.

В інтелектуально-творчому конкурсі змагалися команда викладачів та студентів. До складу команди студентів увійшли: Бондаренко Владислав – студент спеціальності «Здоров’я людини», Фурдиш Вероніка – студентка спеціальності «Психологія», Маслюк Наталія – студентка спеціальності «Здоров’я людини», Карапіш Анастасія – студентка спеціальності «Правознавство». До команди викладачів: Крамаренко Ірина Сергіївна – декан факультету права та соціально-інформаційних технологій, кандидат економічних наук, доцент; Козаченко Лілія Анатоліївна – перший проректор, кандидат економічних наук, доцент; Ляшенко Віктор Володимирович – заступник завідувача кафедри, старший викладач; Половченя Алла Борисівна – старший викладач кафедри правознавства.

Свою любов до вокального мистецтва продемонстрували Горба Тетяна Миколаївна, спеціаліст деканату права та соціально-інформаційних технологій та Височина Тетяна, студентка спеціальності «Бухгалтерський облік».

Конкурсну програму завершили своїм тематичним вокальним двобоєм декан факультету економіки та підприємництва, кандидат економічних наук, доцент Домбровська Людмила Вікторівна та студентка спеціальності «Менеджмент» Борисовець Ірина. Пісня «Мы – маленькие дети», яку вони виконали, багато глядачів почули вперше.

Усі виступи журі оцінювало лише оцінками «класно!» та «дуже добре!». Підводячи підсумки конкурсної програми, голова журі, заступник завідувача кафедри фізичної реабілітації, Заслужений працівник культури України Мірян Алла Миколаївна привітала усіх колег зі святом, побажала усім творчого натхнення, горіння та успіхів.

Учасники заходу отримали символічні подарунки, а на завершення усі присутні виконали Гімн інституту, який є символом єднання усіх, хто в ньому навчався, навчається та працює.