Вшанування пам`яті загиблих героїв Небесної Сотні та учасників АТО у Миколаєві

20 лютого студенти Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» вшанували пам`ять загиблих героїв Небесної Сотні та учасників АТО, стали учасниками масового міського заходу, який відбувся у Сквері Ради Європи.

У рамках Ради з питань молодіжної політики міста Миколаєва відбулася зустріч з начальником молодіжної політики міста Вільнюс (Литва) Йонасом Ланяускасом, на якій були присутні члени Студентського парламенту нашого інституту.

У цей день відбулося засідання круглого столу на тему: «Медіа вищих навчальних закладів: проблеми та перспективи розвитку», організатором якого стали Національна спілка журналістів України і прес-центр Коледжу преси та телебачення міста Миколаєва. У засіданні активну участь брали представники молодіжної медіа-студії нашого навчального закладу.