Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку

3-5 березня в Києві відбувся «Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку», в якому взяли участь волонтери з усіх областей України. У роботі форуму брала участь студентка Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна» Дудник Ірина. Захід проходив у рамках наймасштабнішого екологічного проекту «Let’s do it, Ukraine!» за підтримки Міністерства молоді та спорту України спільно з Київським молодіжним центром, корпорацією «Біосфера», компанією PepsiCo, кондитерською фабрикою «Ярич» та МДЦ «Артек» у Пущі-Водиці.

У форумі також узяли участь: заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, за сумісництвом начальник управління молоді та спорту Олексій Трофимов, директор Департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України Ірина Бєляєва, директор Департаменту стратегічної екологічної політики Міністерства екології та природних ресурсів України Леся Карнаух, координатор програми Волонтери ООН в Україні Зузана Заланова, президент громадської організації Let’s do it, Ukraine!  Юлія Мархель та інші.

Основна мета форуму – залучення молоді до волонтерської діяльності в Україні, створення сприятливих умов для діяльності волонтерів, налагодження співробітництва між органами державної влади, представниками бізнес-сектору та громадськості у реалізації соціально-значущих ініціатив.

Після закінчення офіційної частини учасники форуму відвідали комунальне підприємство «Київміськвторресурси» і побачили те, яким чином сортуються відходи, дізналися, яку користь та економію ресурсів може приносити вторинна сировина. Також протягом форуму волонтери проходили спеціальну програму навчання у вигляді панельних дискусій, тренінгів під керівництвом експертів із реалізації молодіжних соціальних проектів. Частина заходів була проведена у Міжнародному дитячому центрі «Артек» у Пущі-Водиці за участю артеківців.