Вручення дипломів здобувачам вищої освіти

25 березня у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини Університету «Україна» відбувся урочистий захід з нагоди вручення дипломів здобувачам вищої освіти освітньо-кваліфікаційних рівнів «магістр», «молодший спеціаліст», «спеціаліст».

Найактивніших студентів директор навчального закладу Старєва А.М. нагородила грамотами та передала вітання-подарунок від президента Університету «Україна» Таланчука П.М. – його публіцистичну книгу «Прозріння».

Із особливою подією випускників привітала виконуюча обов`язки директора Департаменту освіти та науки Миколаївської державної адміністрації Каськова А.Л.

Справжній позитивний драйв подарувала всім присутнім на заході миколаївська рок-група «Вєсті».

До заходу було створено фотовиставку «Ситуація успіху випускників інституту «Україна». До своїх фото випускники додали особисті побажання студентам, що продовжують здобувати вищу освіту у ММІРоЛ Університету «Україна».